Klub Nádeje

Služby

Občianske združenie Klub Nádeje svojim členom poskytuje predovšetkým pomoc pri hľadaní voľného miesta, pomoc pri umiestnení v niektorom zdravotnom alebo sociálnom zariadení na Slovensku.

Okrem komplexnej lekárskej a ošetrovateľskej starostlivosti je klientovi v rámci činnosti Klubu Nádeje poskytnutá počas hospitalizácie a pred prepustením do domácej starostlivosti edukácia klienta spolu s rehabilitačnými cvičeniami.

Činnosť Klubu Nádeje sa samozrejme neorientuje iba na materiálne potreby svojich klientov, ale v rámci psycho-sociálnej pomoci organizujeme v našom klube pravidelné stretávania sa pacientov, za účelom zmierňovania ich pocitov úzkosti, osamelosti a depresie. Tvorivou činnosťou významne ovplyvňujeme emocionálne prežívanie pacienta počas hospitalizácie v liečebni.

Medzi činnosti, ktoré v našom klube realizujeme patrí:

• Spev
  • Modelovanie, kreslenie, maľovanie
  • Počúvanie relaxačnej hudby
  • Spoločenské hry

Adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur.